Logo

Detské ihrisko Jungle Gym Hut

 

 

 

hut.jpg

Detské ihrisko Jungle Gym Hut patrí k menším typom detských hracích zostáv Jungle Gym.  Strecha tohto detského ihriska je plátenná, obvykle v modrej farbe.  Na hornú časť zostavy vedie jednoduchý pevný šplhací rebrík, z hracej veže vedie šmýkačka. Pre si pri tomto detskom ihrisku môžete vybrať z dvoch dĺžok šmýkačiek - šmýkačka v dĺžke  240cm je určená pre záhrady s menším priestorom. Nástupná výška pri tejto šmýkačke  je 125cm, a vďaka svojej dĺžke šmýkačka nezaberá toľko miesta.
Pokiaľ máte na Vašej záhrade viac priestoru, ktorý môžete Vašim deťom pre ihrisko venovať, použite šmýkačku v dĺžke  300cm. Nástupná výška tejto šmýkačky je 145cm, šmýkačka je vďaka tejto dĺžke u detí obľúbenejšia, pretože šmyk je dlhší. Zostavu samozrejme dopĺňa drevené pieskovisko, ktoré sa nachádza v spodnej časti zostavy. Pokiaľ chcete mať spodné pieskovisko s pevným krytom, radi Vám pripravíme kryt podľa Vašich predstav.
Toto detské ihrisko je samozrejme možné doplniť o celú radu doplnkov, ako je hojdačka, šplhacia sieť, šplhacia stena alebo povrazový rebrík, všetko z typizovanej rady doplnkov pre detské ihriská Jungle Gym.

Detské ihrisko Hut - PDF prospekt na stiahnutiepdf-icon

hut_miry.jpghut_metraz.jpg

Detské ihrisko Jungle Gym Hut - obsah balenia

hut_baleni.jpg

Detské ihrisko Jungle Gym Hut - rezivo

pdf-zoznam.GIFpdf-rezanie1.GIF

Detské ihrisko Jungle Gym Hut - voliteľné doplnky

Detské ihrisko Hut.jpg Monkey Modul.jpg Swing Module.jpg
Rock Modul.jpg Climb Module.jpg Bridge Modul.jpg
Talking Tube.jpg Bucket Module.jpg Tic tac toe Module.jpg 1 step Module.jpg

© 2007-2024 Vladeko | Webové stránky od nete.cz