Logo

Šmýkačky Jungle Gym

 

 

Šmýkačka Jungle Gym

Šmýkačky Jungle Gym sú dodávané v 4 farbách a v dvoch veľkostiach. Pre každé detské ihrisko z typovej rady hracích zostav Jungle Gym  si môžete vybrať vlastnú farbu šmýkačky a tým tak odlíšiť ihrisko od okolia, alebo si len vyberte farbu, ktorá sa bude do Vašej záhrady najviac hodiť. Dĺžka šmýkačky môže byť spojená s vežou s podstavou vo výške 1,45 m, krátka šmýkačka vo výške 1,25 m. Niektoré z veží môžu mať podstavou v oboch výškach, tiež je možné používať dve šmýkačky. Pokiaľ by ste sa však rozhodli len pre jednu - žiadny problém! Naše cenníky sú pripravené i na túto možnosť, cenu neodobranej šmýkačky Vám z Vašej ceny odčítame v plnej výške bez akýchkoľvek sankčných poplatkov.

Šmýkačky sú vyrobené z plastu, sú odolné voči mechanickému poškodeniu i proti namáhaniu a UV žiareniu. Krátka šmýkačka má autodráhu.  Šmýkačky sú pre obe veľkosti certifikované a atestované podľa legislatívy a spĺňajú normu ČSN 71 pre hračky.

šmýkačky.gif

Oproti starším typom sú novo dodávané šmýkačky v oboch dĺžkach ( 240cm aj 300cm) už žiaľ dodávané bez bočnej dráhy pre autíčka.

© 2007-2024 Vladeko | Webové stránky od nete.cz