Logo

Detské ihrisko Jungle Gym Barrack

 

 

Detské ihrisko Barrack.jpg

Detské ihrisko Jugnle Gym Barrack je jedným z väčších typov detských hracích zostáv. Na vrchnom poschodí sa nachádza veľký balkón, ktorý využijú Vaše deti pre svoje aktivity. Strecha je tvorená oblou konštrukciou potiahnutou modrou pevnou látkou. Vďaka výške podesty je možné pod hlavnú vežu tohto detského ihrisko umiestniť pieskovisko alebo piknikový stolík. Štandardne dodávaná šmýkačka pre toto detské ihrisko má nástupnú výšku 145cm a dĺžku 300cm, voľba konkrétnej farby šmýkačky  je závislá na Vás, vybrať si môžete z červenej, zelenej, žltej alebo modrej farby.
Pokiaľ by ste sa rozhodli inštalovať pieskovisko na toto detské ihrisko, môžete využiť buď štandardne dodávané siete proti mačkám alebo si môžete na požiadanie nechať pripraviť potrebný materiál k výrobe pevného krytu z hobľovaných drevených latiek a vytvoriť tak pevné pieskovisko s krytom. Kryt je dvojdielny, manipulácia s ním je veľmi jednoduchá. Vzhľadom k tomu, že na hraciu zostavu sa deti môžu dostať len po rebríku, častým doplnkom pre toto detské ihrisko je  šplhací rebrík s horolezeckými úchytkami, alebo prídavné moduly detskej hojdačky  alebo hojdačky so šplhacou sieťou.
Zvoliť si však môžete i iné doplnky pre detské ihriská z rady prídavných modelov pre detské ihriská Jungle Gym či originálnych doplnkov pre hracie zostavy.

Detské ihrisko Barrack - PDF prospekt na stiahnutiepdf-icon

Detské ihrisko Barrack rozmery.jpgdetské ihrisko Barrack plochy.jpg

Detské ihrisko Barrack - obsah balenia

Detské ihrisko Barrack balenie.jpg

Detské ihrisko Barrack - rezivo

pdf-zoznam.GIFpdf-rezanie1.GIF

Detské ihrisko Barrack - voliteľné doplnky

Detské ihrisko Barrack.jpg Monkey Modul.jpg Swing Module.jpg
Rock Modul.jpg Climb Module.jpg Bridge Modul.jpg
Talking Tube.jpg Bucket Module.jpg Tic tac toe Module.jpg 1 step Module.jpg

© 2007-2024 Vladeko | Webové stránky od nete.cz